Nadchodzi Wodna Kraina Zabawy! – cykl rodzinnych festynów w Gdańsku

Zjeżdżalnie i dmuchane zabawki dla najmłodszych i trochę starszych, liczne konkursy o tematyce wodnej z nagrodami, ślepy test wody, którego uczestnicy będą rozróżniać wodę kranową od butelkowanej, namiot eksperymentów i przejażdżki na quadach. To tylko niektóre atrakcje, które czekać będą na odwiedzających Wodną Krainę Zabawy. Festyny będą się odbywały we wszystkie weekendy czerwca oraz pierwszy weekend września.

plakat_ogolny

Wodna Kraina Zabawy od dwóch lat odwiedza kolejne dzielnice Gdańska. W tym roku festyny odbędą się na terenie: Dolnego Wrzeszcza, Nowego Portu, Oruni, Piecek-Migowa a także w Kokoszkach.

– Wodna Kraina Zabawy to miejsce niezwykłe, w którym niemal wszystkie atrakcje związane są z wodą. Wodą, którą jako przedsiębiorstwo wodociągowe dostarczamy mieszkańcom Gdańska i Sopotu – podkreśla Guy Fournier, prezes Saur Neptun Gdańsk. – Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Wszystkie atrakcje na terenie naszego miasteczka są zupełnie za darmo. Można się bawić do woli!

Niespodzianek podczas festynu nie zabraknie. Zaplanowano je zarówno dla młodszych i starszych. Do dyspozycji gości będą zjeżdżalnie i dmuchane zabawki, basen z kulami wodnymi i przejażdżki na specjalnym torze quadowym. Nie zabraknie też emocji związanych z konkursami. Zaplanowano strzelanie z pistoletów wodnych do celu, wyścigi na wieloosobowych nartach, konkurs talentów, czy konkurs wiedzy o dzielnicy. Będą też eksperymenty z wodą i pokazy ratownictwa medycznego. Z dziećmi bawił będzie się ambasador kranówki, Lolek Kranicki.

– W Wodnej Krainie Zabawy każdy znajdzie coś dla siebie! – dodaje Guy Fournier.

Spragnionym SNG zaserwuje orzeźwiającą kranówkę, a wszystkim, którzy czekają na łakocie i przekąski: watę cukrową i popcorn.

Organizatorami festynu są: Saur Neptun Gdańsk, Miasto Gdańsk.

Festynowy rozkład jazdy w 2016 roku

4 czerwca 2016 r. (sobota), 10:00-14:00 – Dolny Wrzeszcz
(Park nad Strzyżą)

11 czerwca 2016 r. (sobota), 10:00-14:00 – Nowy Port
(teren Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Na Zaspę 31a)

19 czerwca 2016 r. (niedziela), 10:00-19:00 – Orunia
(Park Oruński)

25 czerwca 2016 r. (sobota), 10:00-14:00 – Piecki-Migowo
(teren LWSM Morena, plac przy ul. Zw. Jaszczurczego 1)

3 września 2018 r. (sobota), 10:00-14:00 – Gdańsk Kokoszki
(teren Pozytywnej Szkoły Podstawowej, ul. Azaliowa 18)

Przydatne strony:

www.sng.com.pl

 

www.facebook.com/SaurNeptunGdansk

mat. prasowe: Saur Neptun Gdańsk

Czekamy również na Wasze propozycje tekstów i tematów związanych z przestrzenią miejską, edukacją ekologiczną, eko designem, eko wydarzeniami i  konkursami. A może jesteście producentami ekologicznych mebli, zabawek, żyności lub gadżetów? Napiszcie do nas. Warunek jest tylko jeden! Tematy muszą dotyczyć lub być realizowane na Pomorzu;). Wystarczy, że prześlecie je na adres: redakcja@miastonaplus.pl.

WFOSIGW Korzystam z

Udostępnij na...

  • Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS
reklama

Komentarze są zamknięte

Email
Print
Visit Us On FacebookCheck Our FeedVisit Us On Google Plus